ECO program
Więcej
Akcesoria
Więcej
Części zamienne
Więcej

O firmie

Frugal logo

 


Frugal® to polska marka, która powstała we Wrocławiu, działająca od 2009 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwencji, dystrybuujemy pojazdy elektryczne najwyższej jakości. 


 W ofercie znaleźć można elektryczne pojazdy pasażerskie, pojazdy turystyczne, pojazdy przemysłowe, wózki golfowe i akumulatorowe, pojazdy typu segway, a nawet e-hulajnogi.

 

NASZE POJAZDY


Nasze ekologiczne pojazdy elektryczne idealnie sprawdzają się w transporcie pasażerskim, w przewozie ładunków oraz na polach golfowych, co potwierdzą zadowoleni Klienci z całej Polski. Dzięki ekologicznemu wizerunkowi znacznie zwiększają też prestiż miejsca, w którym funkcjonują.

Do swobodnego poruszania się wszystkimi pojazdami elektrycznymi Frugal® wystarczy prawo jazdy kategorii B oraz aktualna polisa OC. Pojazdy klasyfikowane są jako wolnobieżne, a ich prędkość ograniczona została do 25 km/h. 

 

REALIZACJA


Ogromną wagę przykładamy do dokumentacji: Każdy pojazd posiada instrukcję obsługi w języku polskim, a Klient przed zakupem zapoznaje się z umową dostawy, warunkami gwarancji oraz reklamacji. Dopiero po ich zaakceptowaniu zaczynamy realizować zamówienie.

 

POROZMAWIAJMY


Jesteśmy w pełni dostosowani do wymagań naszych Klientów oraz otwarci na jakiekolwiek pytania – nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji. Elastycznie podchodzimy do warunków finansowych naszych Klientów i dajemy możliwość negocjowania cen przy realizacji kontraktów. Dla stałych odbiorców przygotowujemy liczne promocje, a ceny części serwisowych są pomniejszone o dodatkowy rabat.

 


Pasek

Gwarancja

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji
na wszystkie pojazdy nowe!

Pasek

Leasing

Przygotujemy dla Ciebie
korzystną ofertę leasingu z
minimum formalności!

Pasek

OC/AC

W naszej ofercie znajdziesz
także kompleksowe polisy
ubezpieczeń OC i AC.

Pasek

Części zamienne

Gwarantujemy pełen dostęp do
części zamiennych z
realizacją w 24 godziny!

MENU NAWIGACYJNE