Przejdź do oficjalnej strony marki Frugal.pl
ECO program
Więcej
Akcesoria
Więcej
Części zamienne
Więcej

O marce

 Frugal logo

 


 

Frugal® wiedza i doświadczenie naładowane pasją 

Frugal® to polska marka tworzona przez ludzi z pasją do elektrycznych pojazdów, której początki istnienia sięgają roku 2009 gdzie były prowadzone pierwsze testy elektrycznych pojazdów na potrzeby własne. W 2014 marka została oficjalnie zarejestrowana jako znak towarowy i od tego czasu niezmiennie oferuje swoim klientom elektryczne pojazdy. 

W ofercie dostępne są elektryczne pojazdy wolnobieżne, elektryczne hulajnogi oraz pojazdy samobalansujące. Każdego roku dynamicznie rozszerzamy ofertę elektrycznych pojazdów o nowe ulepszone modele.

Dystrybucja marki Frugal® odbywa się przede wszystkim w Polsce, gdzie posiadamy ponad 750 punktów detalicznych oferujących elektryczne hulajnogi od największych sieci handlowych po wyspecjalizowane branżowe sklepy partnerskie. 

Frugal® jest dostępny również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii czy w Niemczech. 

Pojazdy elektryczne wolnobieżne Frugal® można spotkać na ulicach wielu miast w trakcie przejazdów turystycznych, transportu hotelowego czy w bliskobieżnej komunikacji miejskiej. 

Współpracujemy również z firmami przemysłowymi, które używają pojazdy wolnobieżne do transportu ładunków lekkich.  

Pozycja marki zobowiązuje do szczególnej dbałości o jakość produktów i ciągłego rozwoju elektromobilności. Jesteśmy dla Was. W ofercie znaleźć można elektryczne pojazdy pasażerskie, pojazdy turystyczne, pojazdy przemysłowe, wózki golfowe i akumulatorowe, pojazdy typu segway, a nawet e-hulajnogi.

 

NASZE POJAZDY


Nasze ekologiczne pojazdy elektryczne idealnie sprawdzają się w transporcie pasażerskim, w przewozie ładunków oraz na polach golfowych, co potwierdzą zadowoleni Klienci z całej Polski. Dzięki ekologicznemu wizerunkowi znacznie zwiększają też prestiż miejsca, w którym funkcjonują.


Do swobodnego poruszania się wszystkimi pojazdami elektrycznymi Frugal® wystarczy prawo jazdy kategorii B oraz aktualna polisa OC. Pojazdy klasyfikowane są jako wolnobieżne, a ich prędkość ograniczona została do 25 km/h. 

 

REALIZACJA


Ogromną wagę przykładamy do dokumentacji: Każdy pojazd posiada instrukcję obsługi w języku polskim, a Klient przed zakupem zapoznaje się z umową dostawy, warunkami gwarancji oraz reklamacji. Dopiero po ich zaakceptowaniu zaczynamy realizować zamówienie.

 

POROZMAWIAJMY


Jesteśmy w pełni dostosowani do wymagań naszych Klientów oraz otwarci na jakiekolwiek pytania – nasza infolinia jest do Państwa dyspozycji. Elastycznie podchodzimy do warunków finansowych naszych Klientów i dajemy możliwość negocjowania cen przy realizacji kontraktów. Dla stałych odbiorców przygotowujemy liczne promocje, a ceny części serwisowych są pomniejszone o dodatkowy rabat.

  


Pasek

Gwarancja

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji
na wszystkie pojazdy nowe!

Pasek

Leasing

Przygotujemy dla Ciebie
korzystną ofertę leasingu z
minimum formalności!

Pasek

OC/AC

W naszej ofercie znajdziesz
także kompleksowe polisy
ubezpieczeń OC i AC.

Pasek

Części zamienne

Gwarantujemy pełen dostęp do
części zamiennych z
realizacją w 24 godziny!

MENU NAWIGACYJNE